...

Откријте го светот со нас

Дали сте заинтересирани за незаборавни патувања?

Ние разбираме колку ги цените патувањата кои се прилагодени на вашите желби и потреби. Отсекогаш сме биле посветени на создавање искуство кое нашите клиенти и вие ќе го паметат цел живот.

Авионски билети

Најдобра класа на сместување

Аранжман пакети

Трансфери

Што ги прави нашите индивидуални патувања посебни?

Персонализација

Секое патување е уникатно и прилагодено на вашите интереси и преференции. Кај нас не постои пристап „една големина што одговара на сите“.

Локални водичи

Нашите стручни локални водичи ќе ве одведат надвор од неверојатната патека за да откриете скриени скапоцени камења и автентични искуства

Уникатни дестинации

Имаме многу дестинации да понудиме, од оддалечени острови до фасцинантни градови. Без разлика дали сонувате за авантура во дивината или за романтично бегство, ние ја имаме вистинската дестинација за вас

Прочитајте за Среќни патници

Нашите клиенти се вратија со прекрасни приказни и неверојатни спомени. Прочитајте ги нивните впечатоци и видете како тие уживаа во нивното патување со нас.

Не ја пропуштајте можноста за незаборавно патување скроено само за вас. Зошто да не создадете своја сопствена приказна заедно?

Патувањето со агенцијата Амбасадор беше неверојатно искуство! Чувствував дека моите водичи ме водат низ скриените бисери на дестинации за кои не ни знаев дека постојат. Сега имам прекрасни спомени, нови пријатели од целиот свет и желба за повеќе авантури. Ви благодарам што ми подаривте патување кое засекогаш ќе биде врежано во моето срце.

Теодора

Не можев да бидам позадоволен од агенцијата. Патувањето што ни го организираа беше совршено усогласено со нашите интереси и желби. Од луксузните сместувања до неверојатните активности, сè беше беспрекорно. Професионалниот и срдечен тим на агенцијата се погрижи да се чувствуваме како вистински ВИП.

Зоран

Замислете…

Патување кое е целосно прилагодено на вашите соништа и желби. Без компромис. Без граници. Запознавање неверојатни луѓе и стекнување доживотни пријателства.

Честопати собираме истомисленици кои ја делат вашата страст за истражување на светот. Уникатни искуства кои ќе ги раскажувате со години. Без разлика дали се работи за средба со диви животни на сафари или романтична вечера на некоја егзотична плажа.

Ние сме тука да ги оствариме вашите желби

Секогаш се стремиме да ги надминеме очекувањата и да ви понудиме локално знаење. Нашите локални водичи го знаат секој агол на дестинацијата и ќе ви помогнат да откриете тајни што не можете да ги најдете на Интернет.

Исто така, ви обезбедуваме целосна флексибилност во планирањето на вашето патување – нема строги распореди. Можете да патувате како што сакате, прилагодено на вашите желби. Не грижете се за организацијата. Ние се грижиме за сите детали, од хотелски резервации до превоз. Вашата единствена задача е да уживате во патувањето без грижи.

Сега кога научивте сè за придобивките од нашите патувања и почувствувавте желба за авантура, време е да преземете акција!

Кликнете на копчето „СТАРНИ ПАТУВАЊЕ“ за да ве однесе на незаборавно патување кое ќе ви го збогати животот.

Ви ветуваме…

R

Брз одговор

По пополнувањето на прашалникот, веднаш ќе почнеме да работиме на создавање на вашата идеална авантура. Брзиот одговор и комуникацијата се наша предност.

R

Безбедност

Со нашите искусни водичи и партнери, можете да бидете сигурни дека сте во добри раце во текот на целото патување.

R

Прилагодливост

Откако ќе не контактирате, ќе разговараме за вашите желби и потреби. Вашето патување ќе биде целосно прилагодено на вас.

Дали сте подготвени да го истражувате светот?

Pin It on Pinterest

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.